Apie mus

Bendrovė

Ženkliai augant kartono ir popieriaus pakuočių gamybai, skiriame dar daugiau dėmesio šiai sričiai. 2021 m. pabaigoje UAB „Brasta Pack“ tapo atskiru juridiniu subjektu BRASTA grupėje, įkurtoje dar 1996 metais. Popieriaus ir kartono pakuočių rinkoje esame vieni iš labiausiai patyrusių gamintojų, todėl įgyvendindami šiuolaikinius sprendimus, klientams galime pasiūlyti aukščiausią kokybę, tvarumą bei kokybišką ir efektyvų aptarnavimą.

nuo   1996

Tikime brandžiu ir atsakingu požiūriu į pakavimo sprendimus, kurie reikalingi norint užtikrinti tvarų verslo tęstinumą ir ilgalaikius partnerystės ryšius. Mūsų misija – augti, o mūsų ateitis pagrįsta naujovėmis. Sutikime ateitį drauge ir kartu pasiekime bendrų pergalių. 

Visi gamybos procesai vyksta Europos širdyje – Kaune (Lietuva). Iš čia pristatome savo produkciją užsakovams į Vakarų ir Rytų Europą, Skandinaviją ir Baltijos šalis, Šiaurės Afriką ir Vidurinius Rytus.

Savo nepriekaištingą reputaciją pelnėme užtikrindami Jūsų produktų saugumą veiksmingiausiu, patikimu ir gamtai nekenksmingu būdu. Pridėtinė vertė ir papildoma nauda Jums ir Jūsų klientams.

 

AKTYVUMAS – esame lankstūs ir visada siekiame geriausio sprendimo Jūsų verslui, todėl esame pasirengę prisitaikyti, siekdami patenkinti Jūsų lūkesčius.

PATIRTIS – turėdami daugiau kaip 25 metus patirties, tapome savo srities ekspertai ir profesionalai, taigi, galime užtikrinti kokybiškus produktus.

GREITAS REAGAVIMAS – norėdami pasiekti geriausių rezultatų, suprantame, kad visada turime būti pasiekiami, suprasti Jūsų verslo poreikius ir bendrauti.

Šiuos įsipareigojimus stiprina tvirta vertybėmis pagrįsta mūsų veiklos kultūra, kurią puoselėjame nuo pat 1996 m.:

  • atsakingumas,
  • pagarba,
  • meistriškumas,
  • orientavimasis į rezultatus,
  • bendradarbiavimas.

Likdami ištikimi savo vertybėms ir laikydamiesi savo pažadų ir įsipareigojimų, su klientais plėtojame ir palaikome ilgalaikius ryšius.

Jeigu ieškote aktyvaus, tikslaus, greitai reaguojančio kartoninių tūtų ir kampuočių tiekėjo, susisiekite su mumis.

Naujienos ir inovacijos
Įstojome į „Ateities pakuotės" klubą Įstojome į „Ateities pakuotės" klubą

Mes priklausome „Ateities pakuotės“ klubui, kurio tikslas – skatinti Lietuvos gamintojus ir importuotojus naudoti ekologiškesnes pakuotes, stiprinti ekologinių iniciatyvų sklaidą Lietuvos verslo lauke ir visuomenėje.    

„Ateities pakuotės“ klubo veiklą, visas naujienas ir rezultatus galite sekti čia.

Plačiau
Brasta pack UAB

Palemono g. 7b, Kaunas LT-52158, Lietuva

+370 37 45 70 21

www.www.brastapack.lt

Brasta Pack puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.